"Żelazna Córka" Julie Kagawa


"Żelazna córka" Julie Kagawa, to kontynuacja "Żelazny król". Jest tak samo zaskakująca, wciągająca i świetnie napisana jak jej poprzedniczka. Julie Kagawa po raz kolejny odwaliła kawał dobrej roboty. Meghan Chase w dalszym ciągu mierzy się z przeciwnościami losu. Tym razem przebywa w pałacu Mrocznego Dworu, ponieważ złożyła obietnicę, dzięki której odzyskała brata.
Czas w krainie NigdyNigdy płynie całkowicie inaczej niż w normalnym świecie. Meghan czuje się zagubiona, nie wie ile czasu minęło od ostatniego spotkana z rodziną, pragnie do nich wrócić, marzy o powrocie do normalnego nastoletniego życia.
Księżniczka uświadomiła sobie, że zakochała się w Ashu, mrocznym, zimowym księciu, synu królowej Mab. Doskonale wie, że to nie odpowiednie, jednak jego uroda ją przyciąga.

Książka jest połączeniem Snu nocy letniej, Alicji w Krainie Czarów, Opowieści z Narnii. Jej bogaty, dziwny świat magicznych stworzeń przenika się z naszym. Świat przedstawiony w niej jest piękny i zachwycający. W książce jest wartka akcja, humor, miłość i bohaterowie, którzy nie są tak idealni, że aż to irytujące.Serię "Żelazny Dwór" polecam wszystkim miłośnikom dobrej fantastyki. Jest to piękna historia pełna magii i tajemnic. Znajdziesz w niej masę pozytywnych emocji, poznasz siłę prawdziwej miłości. W książce czeka na Ciebie kraina pełna magicznych, nieznanych oraz wspaniałych stworzeń.Wydawnictwo


Ilość stron: 336
Data premiery: 16 lutego 2012
Ocena: 10/10

Najtaniej zakupić można w księgarni:
za 26,85złPozostałe tomy, których raczej w Polsce się nie doczekamy.

Pisała dla was Natalia
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Publikowanie komentarza