Summer time! 
Wakacje pełną parą? Oczywiście z książką!
Lista pięciu książek idealnych na wakacje przyda się na pewno osobom, które uwielbiają beztroski, wakacyjny klimat.
1. "Zapałka na zakręcie", czyli nienowa już książka autorstwa Krystyny Siesickiej. Stwierdzenie, że książka ta jest idealna to stanowczo za mało. Wakacyjny klimat. Wakacyjna miłość. Wakacyjna znajomość.
Lekka, bardzo wciągająca książka, którą powinien przeczytać każdy, kto szuka miłego odprężenia.


2. Co jest najważniejsze na wakacjach? Pozytywne myślenie. A jaka książka lepiej przekaże nam zasady pozytywnego myślenia jak nie "Poradnik pozytywnego myślenia" Mattew Quicka? Cudowna, wzruszająca książka o nadziei, pokonywaniu trudności i odnajdywaniu własnego ja. I w dodatku jest idealna na plażę.
3. Boże Narodzenie może być mało wakacyjne, ale nie przy odpowiednim podejściu! Dodajcie do tego żółty kolor i proszę bardzo, wakacyjna lektura w sam raz. Poza tym, co lepiej pasuje do wakacji jak radosna tęcza- Rainbow Rowell?

4."Błękitny zamek" jest być może mało znaną książką Lucy Maud Montgomery. Mało znaną, ale jaką cudowną! Mamy tu przygodę, miłość, silną kobietę i szczęście. Cóż można chcieć więcej, cudowna książka.5. Ostatnią książką, którą chce wspomnieć, książką, która idealna jest zawsze, nie tylko na wakacje. Książką, którą kocham całym sercem "Księga wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa".I jak, zainspirowani? Mam nadzieję, że wielu z was sięgnie przynajmniej po jedną książkę, o której wspomniałam. Miłych, radosnych wakacji, robaczki!

Pisała dla was Iza.

    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Publikowanie komentarza