czwartek, 26 stycznia 2017

[ZAPOWIEDŹ] "Klątwa przeznaczenia" - Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka. Pod patronatem BookParadise

Nadszedł ten moment, kiedy i mi udało się objąć patronatem pierwszą książkę. Ogromnie się cieszę, że trafiło właśnie na "Klątwę przeznaczenia", która jak dla mnie jest rewelacyjną powieścią. Już wkrótce pojawi się recenzja, ale tymczasem chciałabym was zachęcić do jej poznania i podziękować.
Przede wszystkim chciałabym podziękować autorkom, dzięki którym mam przyjemność objęcia patronatem ich wspaniałej książki. Bardzo dziękuję wam kobietki za to, jak bardzo pokręcone i zwariowane jesteście! Cieszę się, że miałam ogromną przyjemność poznania waszej twórczości, jak również was. Sprawiacie, że na moich ustach pojawia się uśmiech za każdym razem, gdy kontaktuję się z wami. Trzymam za was kciuki!
Dziękuję również wam, czytelnikom bloga, którzy odwiedzają mnie i czytają to, co napisałam. W dużej mierze to wy przyczyniliście się to tego, że tu jestem i tworzę, dążę do celów, które sobie wyznaczyłam i spełniam marzenia.
Wszyscy jesteście wspaniali <3!
Podziękowanie należą się również Wydawnictwo Nova Res, które wydało tę książkę oraz pozwoliło mi poznać Monikę oraz Sylwię. Bardzo dziękuję za przyjemność patronowania ich powieści, która ma potencjał, tak samo jak i te dwie wspaniałe kobiety!



Opis książki:
"Arienne, młoda czarodziejka, szukając schronienia przed grożącym jej niebezpieczeństwem, postanawia zaufać Przeznaczeniu. Uzbrojona jedynie w magiczne umiejętności oraz kobiecą intuicję i spryt, przybywa do Czarnej Twierdzy, siedziby Związku - bractwa rządzonego twardą męską ręką, gdzie nie ma miejsca dla inteligentnych, uzdolnionych kobiet, takich jak ona. Zmuszona znosić liczne upokorzenia ze strony bezwstydnych Związkowców Arienne wchodzi pod protektorat jednego z najsilniejszych i najgroźniejszych z nich. Nie spodziewa się jednak, że za sprawą intrygującego, czarnowłosego mężczyzny cały jej plan się skomplikuje, zaś Los wyznaczy im wspólną misję".

Jak widzicie, zapowiada się naprawdę nieziemsko, a środek jest o wiele lepszy. Zachęcam was do sięgnięcia po nią, jak tylko się pojawi w księgarniach.

Zapraszam was na stronę autorek Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka- strona autorska.

Zdjęcie użytkownika BookParadise.

18 komentarzy:

 1. z chęcią poczytam :)

  jeżeli masz ochotę na wspólną obserwację to zacznij i daj znać u mnie abym mogła się odwdzięczyć. ♥
  MÓJ BLOG-KLIK
  DRESSCLOUD

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła prezentuje się świetnie. Dobrze, że książka już na mnie czeka :) Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ksiazka jest bardzo fajna, mam nadzieję, że się Tobie spodoba. I dziękuję!

   Usuń
 3. Tak, książka zdecydowanie do polecenie !! Odwaga i obrany cel autorek pokazany w każdym rozdziale !! Gratuluję dziewczyny tego debiutu !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie, wielkie gratulacje z okazji pierwszego patronatu. Może się skuszę na lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu. Książka wydaję się być interesująca

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! :) Z chęcią przeczytam tą książkę.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! :D Książka wydaje się bardzo interesująca, tak więc czekam na premierę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Może skuszę się na książkę, takie klimaty są mi bliskie. :)

  OdpowiedzUsuń