Zapowiedzi książkowe, których nie mogę się doczekać - kwiecień.

Kwiecień będzie gorący! Obfituje w wiele cudownych zapowiedzi, których nie mogę doczekać się.
Jest to głównie fantastyka, ale znajdzie się tutaj także literatura kobieca.

 "Saga czasu przemiany. Ósme niebo" to książka, którą mam przyjemność objąć patronatem. I chociaż czytałam już ja, to nie mogę doczekać się momentu, kiedy wezmę ją w swoje rączki. To opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdziwego siebie, nauce szanowania własnych granic. To historia o wyborze pomiędzy dwoma mężczyznami, pomiędzy namiętnością, a miłością. To droga poprzez samego siebie, która prowadzi do odkrycia wyjątkowego skarbu, jakim jest każdy z nas. To pierwszy tom opowieści o miłości i aniołach, a zarazem pierwej polskiej sagi o lightworkerach.

Wydawnictwo
wydawnictwo


I chociaż "Wyścig śmierci" pojawił się już na rynku w innej oprawie, to ja nie miałam okazji poznać tej dobrze rokującej lektury. Coś czuję, że będę bawiła się przy książce rewelacyjne.

"Co roku, na początku listopada na wyspie Thisby odbywa się Wyścig Skorpiona. Jeźdźcy na swoich rumakach, pięknych, ale śmiertelnie groźnych, muszą zrobić wszystko, aby dotrzeć do mety. Stawka jest wysoka – życie lub śmierć. W wyścigu bierze udział dwoje młodych ludzi: on ściga się, żeby wygrać, ona żeby przetrwać. "


Wydawnictwo
Znalezione obrazy dla zapytania ya wydawnictwo


"Imperium burz" to książka, którą pragnę przeczytać z wielkim zapałem, bowiem została stworzona przez jedną z moich ulubionych autorek. I chociaż dopiero rozpoczęłam przygodę z pierwszym tomem, to i tak będę musiała zdobyć piąty tom.


Wydawnictwo:
Uroboros
Fantastyka wydawana przez Wydawnictwo Filia zawsze mnie zaskakuje. I kiedy zobaczyłam, że niedługo pojawi się "Luonto" od razu postanowiłam, że po nią sięgnę.
Pomysł końca świata podoba się mi i jestem ciekawa fabuły. Mam nadzieję, że nie zawiodę się.


Wydawnictwo"Upadli" to książka wydana w 2010 roku. Teraz jednak powraca na rynek, a ja postanowiłam dać jej szansę.
Upadłe anioły kręcą mnie! Dawno nie czytałam książki z nimi związanej, więc to będzie idealna przygoda.


Wydawnictwo

"Co przyniesie nam wieczność" to książka, do której jestem sceptycznie nastawiona, chociaż chcę ją przeczytać. Lubię twórczość Armentrout, a jej serie "Dark Elements" oraz "Lux" podobały się mi bardzo, jednak do tej książki podchodzę z dystansem. Jest to zdecydowanie coś innego. Mam nadzieję, że nie zawiodę się.


Wydawnictwo

Laurelin Paige znana jest z serii "Uwikłani". W tym roku Wydawnictwo Kobiece serwuje nam jej kolejną serię. Okaże się, czy będzie fajna. Mam nadzieję, że będzie to przyjemny erotyk.


Wydawnictwo
Wydawnictwo Kobiece


Intrygująca książka o nadopiekuńczym i władczym mężczyźnie. Autorka po raz pierwszy pojawia się na polskim rynku. Nie mogę przepuścić okazji, by zapoznać się z jej twórczością."Tajemniczy mężczyzna" to książka, którą koniecznie musze mieć! Intryguje mnie historia bohaterów, niebezpieczeństwa i ukryta tożsamość nieznajomego. Zapowiada się wspaniała lektura!

Wydawnictwo

Znalezione obrazy dla zapytania akurat wydawnictwo


A wy na jakie premiery kwietniowe czekacie?
  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

16 komentarze:

 1. Okładki przepiękne, a czy któraś z tych książek okaże się hitem? :)
  Chyba nie mam w planach żadnej, ale jeśli zrecenzujesz, chętnie przeczytam i przemyślę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że będą to bardzo dobre książki.

   Usuń
 2. "Co przyniesie wieczność" - chętnie przeczytam tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią przeczytam "Upadli", jakoś wcześniej nie miałam okazji :D Na "Imperium burz", z tego co widać czeka bardzo dużo osób, a ja nie zaczęłam jeszcze pierwszej części, chociaż już czeka na swoją kolej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie zaczęłam "Szklany tron" i bardzo przyjemnie czyta się.

   Usuń
 4. Najbardziej interesuje mnie "Wyścig śmierci" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach, cudowny ten kwiecień będzie! Chyba najbardziej czekam na 'Luonto' <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety, ale nic mnie nie zainteresowało :D

  OdpowiedzUsuń
 7. OMOOOM ♥♥ "Imperium burz"! Boże jak ja na tę książkę czekałam! I pomyśleć, że już za niedługo będzie gościć u mnie na półce i najprawdopodobniej w serduchu! ♥

  OdpowiedzUsuń