"Saga czasu przemiany. Ósme niebo." - Łucja Wilewska [ZAPOWIEDŹ]

Pragnę was poinformować, że 28.04.2017 to oficjalny dzień premiery książki Łucji Wilewskiej "Saga czasu przemiany. Ósme niebo.", którą mam przyjemność objąć patronatem. Na kartach powieści znajdziecie również moja rekomendacja, a ja z całego serca polecam wam książkę. Gwarantuję wam, że będziecie długo ją pamiętać.

Saga czasu przemiany. Ósme niebo” to książka, która zawiera barwną i niebanalną historię. Akcja powieści toczy się i nie ustępuje nawet na moment. Przepiękna i magiczna fabuła oraz fantastyczny klimat wywierają ogromne wrażenie. Na nowo poznacie smak miłości oraz trudnych wyborów. Jest to książka, którą powinien poznać każdy.
Lightworkerowie z całą pewnością was oczarują.
Opis:
Historia dwudziestokilkuletniej pracowniczki krakowskich centów outsourcingowych, Łucji, której szara, korporacyjna rzeczywistość zmienia się nie do poznania po tym, gdy we śnie tajemniczy wampir o wzroście koszykarza i wyglądzie blond anioła ratuje jej życie. Wampir ma na imię Mikael, a Łucja zakochuje się w nim i usilnie szuka sposobu na to, by ponownie się z nim zobaczyć. Tymczasem dostaje propozycję pracy w nowej firmie, Corporate Wings BPO. Z pozoru typowa korporacja okazuje się wyjątkowym miejscem: szef rekrutacji, Adam, przyjmuje do pracy przede wszystkim lightworkerów: osoby obdarzone duszami upadłych aniołów i istot pozaziemskich.

To opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdziwego siebie, nauce szanowania własnych granic. To historia o wyborze pomiędzy dwoma mężczyznami, pomiędzy namiętnością, a miłością. To droga poprzez samego siebie, która prowadzi do odkrycia wyjątkowego skarbu, jakim jest każdy z nas. To pierwszy tom opowieści o miłości i aniołach, a zarazem pierwej polskiej sagi o lightworkerach.


  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

3 komentarze:

 1. Co prawda to nie moje klimaty, ale skoro polecasz. Zapisuje sobie tytuł, skoro to taka ciekawa historia :).

  Pozdrawiam
  zakladkadoksiazek.pl

  OdpowiedzUsuń