"Ślad przeznaczenia" & "Dalekie podróże z Bliską" - Agnieszka Monika Polak [ZAPOWIEDŹ]

Zapamiętajcie datę 05.05.2017 bo tego dnia ukażą się dwie wyjątkowe powieści pod patronatem BookParadise.


"Ślad przeznaczenia"
Czy zastanawiałeś się kiedyś, Czytelniku, jaka siła rządzi Twoim życiem? Jaka jest w nim rola przypadku, Twoich wyborów, a jaka przeznaczenia? Co sprawia, że spełniasz marzenia i spotykasz brat-nie dusze?
Bohaterka "Śladu przeznaczenia" Monika, alter ego autorki, idzie przebojem przez życie: odnosi sukcesy, napotyka na drodze wspaniałych ludzi, wzbogaca się mimo zawirowań życiowych, a cały świat pomaga jej w osiąganiu wybranych celów. Jak to robi? Jaką mądrością się kieruje? Skąd czerpie wiedzę o życiu? W książce Agnieszki Moniki Polak z pewnością znajdziesz odpowiedzi na te pytania. Być może też zostawią w Tobie trwały ślad prowadzący ku dobrej zmianie.

"Jeśli sądzisz, że nie warto marzyć, to sięgnij po tę powieść i zobacz, że nie masz racji. Autorka pokaże ci, że to one stanowią o sile człowieka i dzięki nim można osiągnąć sukces."


"Dalekie podróże z bliską"
Dalekie podróże z Bliską to kontynuacja książki Ślad przeznaczenia. Spotykamy w niej ponownie Monikę Bliską – mądrą, piękną kobietę, która prowadząc udane życie rodzinne i zawodowe, pragnie rozwijać się i zrozumieć sens tego, co jej się przydarza. Autorka pozwala nam zajrzeć do jej prywatnego świata i towarzyszyć w licznych podróżach, które wzbogacają jej życie. Czasami są to zwykłe wypady turystyczne, ale częściej dalekie wyjazdy czy przejmujące podróże w głąb siebie. Gdziekolwiek nie wyjedzie, spotyka ciekawe osoby, uczy się, a co ważniejsze – sama inspiruje innych, dzieli się swoją wiedzą i życzliwością.
To książka, która wzrusza, rozśmiesza i zachęca do spojrzenia na to, co nas spotyka, z wielu, czasem nieoczekiwanych punktów widzenia.

Z całego serca polecam obie książki. Gwarantuję wam, że nie zawiedziecie się na nich.

Wydawnictwo

  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

5 komentarze:

 1. Okładki mnie wręcz oddychają, ale skoro tak polecasz..

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że się skuszę na pierwszą część, a czy sięgnę po drugą - to będzie zależało od tego, czy przypadnie mi do gustu "Ślad przeznaczenia" :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba nie dla mnie... Nie mówię im zupełnie "nie", ale w najbliższym czasie zdecydowanie wybiorę inną lekturę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu! Fajnie, że będziemy razem im patronować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie, ja jak na razie podziękuję :)

  OdpowiedzUsuń