Książki w plenerze


     Książki to nieodłączny element w życiu każdego książkoholika. Bez nich czujemy się zbyt niebezpiecznie, samotnie otacza nas uczucie pustki i braku pewności siebie. Zabieramy je ze sobą wszędzie tam, gdzie akurat mogą się przydać w końcu nigdy nie wiadomo, kiedy akurat pojawi się czas na czytanie. Możliwości jest wiele, jednak dziś przedstawię trzy najpopularniejsze. Książka buszująca w trawie...

Weekend w górach lub nad jeziorem? A może zwykły spacer po parku? Gdziekolwiek się znajdziesz wystarczy tylko przysiąść na kawałku zielonej trawy i zagłębić się w lekturze zabranej wraz z sobą.  Dać się porwać parującym słowom, które doskonale złączą się z szumem wiatru goniącego liście. Łono natury to doskonałe miejsce by połączyć ze sobą dobre z pożytecznym, dzięki książce odwiedzisz inny świat, a otaczająca przyroda w niesie w twoją duszę spokój dając upragniony odpoczynek. 
Źródło: Molinka Książkowa

Książka w poczekalni...

Ile razy zdarzyło ci się stać w długiej kolejce do lekarza lub po bułki? Mi bardzo często! Zabierz ze sobą książkę, która umili ci czas niemiłosiernego upływu czasu. Pozwól abyś dzięki niej na moment wyłączył/ła myśli i dał/ła porwać się historii dziejącej się na kartach ulubionej powieści, ckliwego romansu lub rozgrzewającego do czerwoności erotyka, a może gustujesz w dobrej prozie? Niezależnie od tego, co znajdzie się w twoich rękach będziesz osobą, która znacznie wyróżni się z tłumu pośród wielu osób mających utkwiony wzrok w wyświetlaczu telefonu, bądź innych urządzeń elektronicznych. 


Źródło: BookParadise


A może na przejażdżkę? 

Każdego dnia czeka cie długa podróż do pracy przepełnionym autobusem? Czy dojeżdżasz tramwajem na zajęcia szkolne? Bez względu na to, jaki środek transportu wybierasz książka będzie twoim wiernym przyjacielem, sposobem na umilenie czasu. Zamiast słuchawek i głośnej muzyki, bądź bezsensownego wpatrywania się w telefon otwórz książkę, która z szarej scenerii miasta przeniesie cie w piękną krainę marzeń. Zapomnisz na chwilę o blokowiskach, zatłoczonych ulicach czy widoku gospodarstw. 

Źródło: Internet 


A gdyby coś innego? 

Każdy z nas ma przecież swoje upodobania, a jakie są wasze? Ślijcie nam swoje propozycje w komentarzach, kiedy ja poczęstuję was jeszcze dawką książkowych wycieczek. Patrycja Łazowska
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

2 komentarze:

  1. Uwielbiam zdjęcia książek <3 Przywracają motywację do czytania. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie cudowne zdjęcia! Uwielbiam oglądać fotografie!

    OdpowiedzUsuń