Polskie autorki, których twórczość zasługuje na uznanie.


Dominika Rosik jest świeżo upieczoną autorką, która pojawiła się na rynku ze swoją powieścią 27.03.2017r. "Projekt Królowa" skradła moje serce już od samego początku. Książka zawiera nietypową historię, opowiadającą o ósemce osób, które zostały zamknięte w zakładzie psychiatrycznym, w którym rzeczywistość zaciera się z fikcją. Twórczość autorki nie pozwala przez kilka dobrych dni o sobie zapomnieć.
A dodatkowo autorka jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą.Melissa Darwood to autorka powieści, romantyczka, rozmiłowana w przyrodzie, zwierzętach i książkach. Pochodzi z urokliwego, zalesionego miasteczka w środkowej Polsce. W swojej twórczości posługuje się pseudonimem, aby zatrzeć granicę między fikcją literacką a rzeczywistością. Pisze dla czytelniczek młodych duchem, które poszukują w książkach romantycznych uczuć, intensywnych emocji, bohaterów, którzy na długo pozostają w pamięci i tajemnic ze świata fantastyki.
Ja swoją przygodę z autorką rozpoczęłam od jej książki "Luonto", która jest fenomenalna. Historia zachwyca już od pierwszych stron, a fabuła jest piekielnie ognista. Z czystym sumieniem mogę ją wam polecić.


Monika Magoska - Suchar i Sylwia Dubielecka to dwie zwariowane kobiety, które wydały w dzień kobiet tego roku swoją genialną powieść "Klątwa przeznaczenia", którą patronatem objął portal BookParadise. Obie autorki są świetnymi kobietami, które podchodzą do świata z dystansem i ogromną dawką humoru.
"Klątwa przeznaczenia", to książka rewelacyjna, dobrze napisana, przepełniona emocjami i pełna napięcia. Kiedy tylko zacznie się ją czytać i zagłębi w lekturze, nie można się oderwać. Pochłania, więzi duszę czytelnika, nie pozwala odejść. Na dobre zapada w pamięć.


Dominika Olbrych dwukrotnie wygrała ogólnopolski konkurs literacki Gai Kołodziej SCRIBO ERGO SUM, fascynuje ją muzyka klasyczna i filmowa oraz języki obce.
„Biała” to pierwszy tom sagi o mieszkańcach Heliasu. Akcja powieści toczy się nieustannie i ciągle coś dzieje się, następują nieoczekiwane zwroty akcji, i dzięki temu historia zaskakuje.


Natalia Zaczkiewicz
Udostępnij w Google Plus

About BookParadise

BookParadise to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy uwielbiają literacki świat, a także ochoczo spędzają czas grając w gry lub rozkoszują się oglądając filmy. U nas znajdziecie mnóstwo recenzji, ciekawe i kreatywne konkursy, a także wiele artykułów i ciekawostek. Portal tworzą wspaniali ludzie, którzy wkładają w swoją pracę mnóstwo pasji oraz energii.
  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

11 komentarze:

 1. Książki Daewoo polecam. Czuję, że autorka nas jeszcze zaskoczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te autorki stanowią dla mnie wielką tajemnicę, ale z chęcią rozejrzę się za ich książkami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam żadnej z prezentowanych autorek, ale z chęcią zapoznam się z ich twórczością :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie zdecydowanie powinny się tu pojawić jeszcze Anna Dąbrowska i Sylwia Trojanowska. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezbyt często czytam powieści polskich autorów, dlatego też nie znam żadnej z tych pań, ale być może sięgnę po książką którejś z nich, jeśłi tak dobrze o nich mówisz. Pozdrawiam. ;) http://prostoprzezksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Spośród tych autorek znam tylko Melissę, czytałam "Luonto" i bardzo mi się podobało :D Aż sobie kupiłam inna książkę tej autorki ;P

  Zabookowany świat Pauli

  OdpowiedzUsuń
 7. Brakuje mi tu Justyny Drzewickiej, zdecydowanie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo chciałabym przeczytać "Projekt Królowa" i "Klątwę Przeznaczenia"!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam tych autorek, ale chętnie przeczytam. Klątwę mam od niedawna na swojej liście książek. W sumie dzięki Novae res zaczęłam znowu czytać polskie książki, bo tak to głównie zagraniczne czytałam.

  OdpowiedzUsuń