"Pamiętnik ze starej szafy" - Patrycja May [ZAPOWIEDŹ]

Z wielką przyjemnością informuję, że już 5 lipca będzie miała miejsce premiera powieści Patrycji May "Pamiętnik ze starej szafy", nakładem wydawnictwa Videograf. Jest to pozycja, której dumnie patronuję! 


Słodko-gorzka powieść, która uśmiech miesza z poczuciem nostalgii nad dawnymi czasami. Humorystyczne spojrzenie na życie wtedy, kiedy nie wszystko było tak łatwe i dostępne jak dzisiaj. Mnóstwo zabawnych postaci i historie, które wywołają uśmiech na niejednej twarzy. Idealna powieść na lato, kiedy przychodzi ochota na powieść z jednej strony lekką, a z drugiej strony w pewnych momentach dającą do myślenia. Serdecznie polecam!


Opis:
Zabawna opowieść o dorastaniu młodej, zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Zwariowana rodzina, nieobliczalni przyjaciele, a wreszcie proza życia przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, widziana oczami młodości, gdzie wzniosłość przemian przegrywa z drapieżną chęcią przeżycia przygody. Historie czwórki przyjaciół wkraczających w dorosłe życie, szalonego dziadka Staśka i ciotek: Felicji, której największym pragnieniem jest powtórne zamążpójście, i Amelii – despotki wzbudzającej strach całej rodziny. Dawka śmiechu gwarantowana.

About Sense of Reading

BookParadise to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy uwielbiają literacki świat, a także ochoczo spędzają czas grając w gry lub rozkoszują się oglądając filmy. U nas znajdziecie mnóstwo recenzji, ciekawe i kreatywne konkursy, a także wiele artykułów i ciekawostek. Portal tworzą wspaniali ludzie, którzy wkładają w swoją pracę mnóstwo pasji oraz energii.
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz