"Pamiętnik ze starej szafy" - Patrycja May [ZAPOWIEDŹ]

Z wielką przyjemnością informuję, że już 5 lipca będzie miała miejsce premiera powieści Patrycji May "Pamiętnik ze starej szafy", nakładem wydawnictwa Videograf. Jest to pozycja, której dumnie patronuję! 


Słodko-gorzka powieść, która uśmiech miesza z poczuciem nostalgii nad dawnymi czasami. Humorystyczne spojrzenie na życie wtedy, kiedy nie wszystko było tak łatwe i dostępne jak dzisiaj. Mnóstwo zabawnych postaci i historie, które wywołają uśmiech na niejednej twarzy. Idealna powieść na lato, kiedy przychodzi ochota na powieść z jednej strony lekką, a z drugiej strony w pewnych momentach dającą do myślenia. Serdecznie polecam!


Opis:
Zabawna opowieść o dorastaniu młodej, zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Zwariowana rodzina, nieobliczalni przyjaciele, a wreszcie proza życia przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, widziana oczami młodości, gdzie wzniosłość przemian przegrywa z drapieżną chęcią przeżycia przygody. Historie czwórki przyjaciół wkraczających w dorosłe życie, szalonego dziadka Staśka i ciotek: Felicji, której największym pragnieniem jest powtórne zamążpójście, i Amelii – despotki wzbudzającej strach całej rodziny. Dawka śmiechu gwarantowana.

    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Publikowanie komentarza