"Dance & Sing & Love. Miłosny Układ" - Layla Wheldoon [ZAPOWIEDŹ]Opis:
Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki.
James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich.
Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?
Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból.
Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów. Po prostu dance & sing & love!
'' Co to jest miłość? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca...''

Już 17.08 regały księgarskie zasili kolejna cudowna powieść! Tym razem jest to debiut Sandry Sotomskiej, która wydaje swoją książkę pod pseudonimem z Wattpada. Obok tej książki nie można przejść obojętnie. Gorąco polecamy nasz kolejny patronat medialny!


  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

9 komentarze:

 1. Gratuluję! Zapowiada się bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę miała okazję przeczytać i już się nie mogę doczekać lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak idealnie kojarzy mi się z moimi nastoletnimi fan fiction, że nie wiedzę innej opcji jak sięgnąć po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skusiłaś mnie tą recenzją; może to być serio świetna lektura:) Na pewno przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie przeczytam ;)
  http://justboooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń