"Królik w lunaparku" - Michał Biarda [ZAPOWIEDŹ]

Debiutancka książka autorstwa Michała Biardy pojawi się w księgarniach już 06.09.2017r.!
Autor zabierze nas w bardzo tajemniczą podróż, która będzie łączyć w sobie kilka gatunków literackich - trochę kryminału, romansu i fantastyki.Współczesna Warszawa. Troje nieznajomych. Jedna okraszona nutką fantastyki historia, która splata ich losy i wywraca ich życia do góry nogami. Student, licealistka i taksówkarz w średnim wieku mimowolnie znajdują się w centrum wydarzeń, którym bieg nadaje tajemnicy Królik. Czy w obliczu grożącego niebezpieczeństwa wszystkim uda się zachować zimną krew i zdrowe zmysły?

"Królik w lunaparku" został napisany przez człowieka, który na co dzień tworzy.... programy komputerowe. To właśnie ścisły umysł autora pozwolił stworzyć tę wielowątkową historię, w której już na początku dowiadujemy się "kto?", ale dopiero na końcu - "jak?" i "dlaczego?".


Książka pod patronatem BookParadise.
About BookParadise

BookParadise to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy uwielbiają literacki świat, a także ochoczo spędzają czas grając w gry lub rozkoszują się oglądając filmy. U nas znajdziecie mnóstwo recenzji, ciekawe i kreatywne konkursy, a także wiele artykułów i ciekawostek. Portal tworzą wspaniali ludzie, którzy wkładają w swoją pracę mnóstwo pasji oraz energii.
  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

4 komentarze:

 1. To może być dobre połączenie w jednym - fantastyka, kryminał, romans :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem bardzo ciekawa tego połączenie gatunkowego, wydaje się trudne i niebanalne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak świetnie wykonane! Zapewniam, że podczas lektury tej książki nie można się nudzic, nawet przez sekundę :P

   Usuń