Mariola Bojarska - Ferenc "Moda bez metryki"

Moda nie zna lat, nie boi się zmarszczek ...Pokochaj siebie i wyglądaj dobrze mimo upływu czasu! 

Żródło
Mariola Bojarska-Ferenc to polska legenda - dosłownie. Kobieta silna, niezależna, prekursorka fitnessu. "Moda bez metryki" to najnowszy poradnik, w którym znaleźć możemy porady dotyczące tego, jak dobierać strój do budowy ciała tak by wyglądać korzystnie i uwydatniać swoje atuty. Według niej źle dobrana kreacja psuje figurę nadając jej lat i centymetrów. Chyba każda z nas pragnie wyglądać dobrze i prezentować się korzystanie wśród innych, a zwłaszcza w towarzystwie. 
Choć do tej pory ta Pani była mi odległa tak teraz żywię do niej ogromną sympatię. Poczytałam, poszperałam i wiem, że jej wiedza stała się ratunkiem dla wielu kobiet. W książce pokazuje nam krok po kroku, jak mądrze dobierać i zestawiać ze sobą garderobę jaką posiadamy.  Smaczek całości nadają zdjęcia wykonane w ubiorze od znanych projektantów m.in Agnieszki Maciejak czy Łukasza Jemioła. Mariola Bojarska- Ferenc wygląda w nich błyskotliwie i nienagnanie, jest  żywym przykładem na to, że moda nie zna lat i w każdym wieku wyglądać można fenomenalnie i o kilka lat młodziej
Prawie każda strona niesie za sobą mądre cytaty, które są miłym, motywującym dodatkiem. Choć to nie jest obowiązkowa lektura z jaką powinny zapoznać się wszystkie kobiety to myślę, że przyjemnie mieć ją w biblioteczce i poczytać, jak można polepszyć swój wygląd. 
Moja ocena 7/10 

Za książkę dziękuję Edipresse
Patrycja Łazowska
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

1 komentarze: