"Światełko w tunelu. Polowanie na Pliszkę" - Hanna Greń [ZAPOWIEDŹ]


Z wielką przyjemnością informuję, że już 22 sierpnia, nakładem wydawnictwa Replika pojawi się druga część serii Polowanie na Pliszkę, której Book Paradise dumnie patronuję. To przepiękna opowieść o miłości, okraszona nutą sensacji, od której nie sposób się oderwać. Zarwana noc gwarantowana! 
Po ostatnich tragicznych wydarzeniach Gerard jest przekonany, że bezpowrotnie utracił to, co było dla niego najważniejsze. Po Kornelii pozostał mu jedynie maleńki kot, którego kobieta zostawiła pod jego opieką przed ich ostatnim rozstaniem. 

Okazuje się jednak, że ciało znalezione w domu Pliszki po pożarze należy do kogoś innego. Gdzie zatem podziała się Kornelia i dlaczego nie daje znaku życia? Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy komisarz dowiaduje się, że jego koledzy stawiają Kornelii absurdalne - jego zdaniem - zarzuty. Mężczyzna rzuca na szalę całą swoją zawodową przyszłość, żeby udowodnić, że podejrzewana przez policję kobieta jest niewinna. Jednak żeby to zrobić, trzeba ją najpierw odnaleźć. Rozpoczyna się polowanie na Pliszkę. 
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

1 komentarze: