Zapowiedzi filmowe - wrzesień

Ranny żołnierz John McBurney zostaje uratowany podczas wojny secesyjnej i trafia do żeńskiej szkoły z internatem. Mężczyzna szybko nawiązuje romanse z mieszkającymi tam kobietami, co prowadzi do zawiści i sporów.

Premiera 01.09                                                                 
Para kochanków z wulkanicznej wyspy Tanna, chce być razem na przekór woli plemiennej starszyzny.

Premiera 01.09


Siły specjalne amerykańskiej marynarki odkrywają skarb znajdujący się na dnie bośniackiego jeziora.

Premiera 01.09


Film przedstawia dzieje Państwa Zakonnego i Rzeczpospolitej Obojga Narodów jak gigantyczną grę strategiczną, w której konkurują ze sobą różne wartości cywilizacyjne i ścierają emocje aktorów historii. Scenariusz obejmuje 300 lat, od XII do XVI wieku. Pokazuje powstanie Zakonu NMP Domu Niemieckiego w Palestynie, a następnie kolonizację ziem pruskich nad Bałtykiem i budowę Państwa Zakonnego oraz okres jego prosperity. Dalej film przedstawia wielką wojnę Zakonu z Rzeczpospolitą w XV wieku, w tym bitwę pod Grunwaldem (1410). Historię kończy likwidacja Państwa Zakonnego na mocy II Pokoju Toruńskiego (1466) i akces jego mieszkańców do Rzeczpospolitej Obojga Narodów w tzw. Hołdzie Pruskim.

Premiera 01.09


Spark i jego przyjaciele planują odzyskać swoją planetę, która została opanowana przez złego Zhonga.

Premiera 01.09


Dzieci z małego miasteczka terroryzuje tajemnicza istota przybierająca postać klauna.

Premiera 08.09


Kiedy Marek dostaje propozycję, jaką jest posada drugiego wiceministra, jego dotychczasowe życie diametralnie ulega zmianie.

Premiera 08.09

Kiedy narzeczona Mitcha ginie w ataku terrorystycznym, mężczyzna rozpoczyna współpracę z CIA, aby śledzić zamachowców.

Premiera 08.09

Historia przyjaźni królowej Wiktorii i jej hinduskiego sekretarza, Abdula Karima.

Premiera 15.09


Julka spędza wakacje u ciotki, gdzie poznaje Olka. W ręce dzieci wpada plan mający prowadzić do skarbu.

Premiera 15.09


Aurora ma 50 lat. Niedawno rozstała się z mężem, a teraz straciła pracę i dowiedziała się, że będzie babcią. Kobieta czuje się powoli spychana na margines społeczeństwa, ale kiedy przypadkowo wpada na swoją wielką miłość z dawnych lat, postanawia zawalczyć o szczęście. Czy właśnie teraz nadszedł czas, aby zacząć wszystko od nowa?

Premiera 22.09


Podczas podróży służbowej Caroline, francuska architektka i Jaako, fiński DJ, spotykają się w Wilnie na Litwie i razem spędzają noc. Ale ich relacja, która miała być tylko jednorazową przygodą, niespodziewanie nabiera tempa, gdy wulkaniczna chmura popiołu uniemożliwia im wylot z Wilna.

Premiera 22.09Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej, splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć.

Premiera 29.09


Grupa studentów medycyny prowadzi niebezpieczne eksperymenty ze śmiercią kliniczną. Nie wiedzą, że ich działania będą miały o wiele większe konsekwencje, zagrażające ich życiu.

Premiera 29.09

  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

4 komentarze:

 1. Na Botoks wybieram się do kina ;)
  http://justboooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Botoks jest moim pewnikiem. Vegi nie byłabym w stanie sobie odpuścić. Ciekawi mnie jeszcze "To".

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety żaden z filmów nie przypadł mi do gustu, więc widzę, że w tym miesiącu raczej będę trzymała się z dala o kina xD

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest Stron

  OdpowiedzUsuń
 4. "To" bardzo chcę obejrzeć, ale w pierwszej kolejności muszę oczywiście przeczytać książkę. Chciałam wypożyczyć ją z biblioteki, ale coś ciężko ją zdobyć. Pewnie skończy się na tym, że nie pójdę na ten film do kina, tylko obejrzę go później.
  Zwiastun "Linii życia" z jednej strony odpycha - początek mi się nie podoba, ale ta druga połowa intryguje. Jeszcze się zastanowię, ale może obejrzę.
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń