"Zatańcz ze mną" - Monika Rebizant - Siwiło [ZAPOWIEDŹ]Opis : 
Wśród urokliwych zakątków Roztocza Maja przeżywa swoje prywatne zaćmienie słońca. Czas działa na jej niekorzyść, a przecież kobieta musi jeszcze zdążyć wyjaśnić i naprawić tyle ważnych spraw! Przed laty popełniła ogromny błąd, pozwalając odejść Michałowi, i choć po czasie uzmysłowiła sobie, że były narzeczony już zawsze będzie zajmował ważne miejsce w jej sercu, zrezygnowała z walki o tę miłość. I być może tak było lepiej dla wszystkich… Może to już najwyższa pora, aby pogodzić się z przeszłością. Teraz najważniejszą osobą w jej życiu jest Gabrysia, jej pięcioletnia córeczka. Maja nieustannie martwi się o jej przyszłość – samotne wychowywanie dziecka nie jest rzeczą łatwą, a Gabrysia ma przecież specjalne potrzeby. Czy Maja odnajdzie w sobie siłę, aby dla dobra córki ujawnić światu od dawna skrywaną tajemnicę? Przydałaby się jej pomocna dłoń, ale przecież życie nikogo nie rozpieszcza. Czasem nawet za najserdeczniejszym uśmiechem skrywają się łzy, a długa broda ma za zadanie ukryć złamane serce.

Niebawem, bo 22.08 swoją premierę będzie miała  książka  " Zatańcz ze mną" pod patronatem medialnym BookParadise. To kolejny tom "roztoczańskiej sagi" Moniki Rabizant-Siwiło.Autorka pochodząca  z Tomaszowa Lubelskiego zadebiutowała w 2010r. powieścią obyczajową "Singiel". Swoją miłość do rodzinnych stron prezentuje na łamach kolejnych książek. 


    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

1 komentarze:

  1. Nie słyszałam o autorce ani o jej książkach, ale chętnie zapoznam się z jej twórczością, bo opis książki brzmi bardzo zachęcająco :)

    OdpowiedzUsuń