"Głód miłości" - Natalia Nowak Lewandowska [ZAPOWIEDŹ]

Bieżący miesiąc obfituje w  premiery książek polskich autorek. Już 26 września światło dzienne ujrzy kolejna książka Natalii Nowak- Lewandowskiej o intrygującym tytule "Głód miłości".Blisko 320 stron na których autorka porusza temat miłości w zupełnie inny sposób niż ten  ostatnio chętnie powielany  w literaturze. Jak sama  mówi, lubi wyzwania jakie stawia przed nią pisanie książek. Analiza uczuć i relacji międzyludzkich jest jej pasją, co zdecydowanie rzutuje na jej powieści.

Młody adwokat, Dawid, ma w życiu wszystko oprócz tego, co wydaje mu się zbędne : miłości i stabilizacji. Pewnego dnia na przejściu dla pieszych potrąca samochodem młodą dziewczynę,Martę. Nie wie jeszcze, że ten wypadek wywróci jego życie do góry nogami.Dziewczyna od początku wydaje mu się nieco dziwna i niekonsekwentna w swoich zachowaniach i reakcjach. Dawid odwiedza ją w szpitalu, gdzie po wypadku Marta dochodzi do siebie, i jest nią coraz bardziej zauroczony.Nie może jedynie zrozumieć, skąd jej dziwne zachowanie:  raz okazuje mu serdeczność i zainteresowanie, by po chwili patrzeć na niego z taką wściekłością i niechęcią, jakby miała przed sobą największego wroga. Książka pod patronatem BookParadise


About mariola mazur

BookParadise to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy uwielbiają literacki świat, a także ochoczo spędzają czas grając w gry lub rozkoszują się oglądając filmy. U nas znajdziecie mnóstwo recenzji, ciekawe i kreatywne konkursy, a także wiele artykułów i ciekawostek. Portal tworzą wspaniali ludzie, którzy wkładają w swoją pracę mnóstwo pasji oraz energii.
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz