"Mucha" - Jacek Skowroński [ZAPOWIEDŹ]

Niesamowita powieść, pełna akcji i napięcia, która wciąga od pierwszej strony! Już niedługo premiera "Muchy" Jacka Skowrońskiego, od wydawnictwa Oficynka! Z dumą obejmujemy ją patronatem medialnym!


W tej książce jedno jest pewne, że nic nie jest pewne!
Agent ubezpieczeniowy Apoloniusz stawia się na spotkanie w sprawie polisy. Przyjmuje go roznegliżowana pani domu o imieniu Jola. Podekscytowany mężczyzna rozkoszuje się wizją upojnych chwil, kiedy nagle przez okno dostrzega pana domu, jak wspólnie z pomocnikami właśnie wyprawia na tamten świat pewnego gościa. Apoloniusz daje drapaka przez okno. I tak rozpoczyna się jego bohaterska walka z Muchą, czyli znanym gangsterem Konradem Z., który ani myśli rezygnować z pogoni za nieszczęsnym świadkiem.

Jacek Skowroński – współzałożyciel i zastępca redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego Qfant, laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne (2008 r.). Autor powieści sensacyjno-kryminalnych oraz pisanych wspólnie z Marią Ulatowską powieści obyczajowych z wątkami kryminalnymi i historycznymi. Studiował w Nowosybirsku, absolwent SGH. Kosmopolita z zamiłowania, kryminalista z wyboru. Imał się wielu profesji, zarabiając na życie między innymi jako tragarz, brukarz czy sprzedawca butów. Potrafi skakać ze spadochronem, prowadzić lokomotywy i strzelać z karabinu maszynowego.


PREMIERA 15 WRZEŚNIA! 

https://www.facebook.com/BookParadisee/
 
  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

2 komentarze:

 1. O, wygląda ciekawie. Co prawda rzadko zaglądam ostatnio do takich historii, ale z tą na pewno się zapoznam.
  Przypominam o naszym Zniewolonym Konkursie: http://zniewolone-trescia.blogspot.com/2017/08/zniewolony-konkurs.html
  Pozdrawiam
  #LaurieJanuary

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli mam być szczera, to jakoś mnie ten opis nie przekonuje. Chyba poczekam na opinię, zanim po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń