"Uczniowie Cobaina" - Miroslav Pech [ZAPOWIEDŹ]

Już za kilka dni premierę będzie miała książka "Uczniowie Cobaina" Miroslava Pecha, nakładem wydawnictwa Stara Szkoła! Z dumą możemy oznajmić, że to patronat medialny BookParadise.pl! 


Dojrzewanie. Muzyczne fascynacje. Narkotyki. Humor. Alkohol. Nostalgia.

"Uczniowie Cobaina" to pełna dzikich przygód i humoru historia grupy nastolatków uwielbiających Johna Lennona i Kurta Cobaina. Razem przeżywają imprezy, zakładają zespoły rockowe i próbują osiągnąć sukces.
To również- a może przede wszystkim- poszukiwanie źródeł wyeliminowania i bezradności w dzisiejszym świecie. Co czeka bohaterów, gdy karuzela młodości nieubłaganie się zatrzyma? 

PREMIERA 11 WRZEŚNIA!

https://www.facebook.com/BookParadisee/

 
  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

1 komentarze:

 1. CZECHYPOPOLSKU.PL

  Uczniowie Cobaina Miroslava Pecha uderzyli mnie już okładką. Żółte tło i ta niby niejasna wariacja, jakiś instrument, grunge, żółnierz, głośnik, kłódka, nie zagrało. Wydaje się ”Czechów” cała masa, taka nasza polska ”mądrość etapu”, by ”Czecha” zakupić za wszelką cenę, nie zabrakło więc miejsca na coś słabego, a coraz bardziej odkrywam, że tego słabego bywa już niepokojąco dużo. Też w końcu jak się wprowadziło swój własny naród w trans zakłopotania nad własną samooceną, korci wszystko, byle nie pochodziło znad Wisły.

  Pierwszych kilkadziesiąt stron znosiłem, a potem już mnie trzymała czytelnicza nerwica natręctw, która każe mi doczytać nawet, gdy pot,krew i łzy. Tu cierpiałem głęboko acz relatywnie krótko, bo czyta się to coś szybko. Gniot czy kolorowa prasa, poznawczy element wnieść w nasze życie może podobno wszystko, nie pomijając rzeczonej pozycji za całych 29,90. Tu nauka płynęła jedna, mądrzej wydawaj każde 29,90.

  I malują przede mną Uczniowie Cobaina niedojrzałego gówniarza z małego czeskiego miasta, co postanowił się wkręcić w świat swoich iluzji odrobinę za mocno. Taki z rodzaju tych co, gdy kumpel już zbliża się do matury, nie orientują się, że tych siedem kibli nie było najtrafniejszym życiowym wyborem. Cześć bracie, lenonki na nosie, a wokół blok, bliżej mentalnie i osobowościowo niezidentyfikowani rodzice i szara smuta każąca jak najszybciej zarobić na comiesięczny pasek...............http://czechypopolsku.pl/uczniowie-cobaina/

  OdpowiedzUsuń