"Malinowa trufla" - Iwona Walczak [ZAPOWIEDŹ]

Już 7 listopada swoją premierę za sprawą wydawnictwa Replika będzie miała książka ,,Malinowa trufla" autorstwa Iwony Walczak! 

Źródło

Czy opowieść może jednocześnie bawić, zastanawiać i… denerwować?

Elżbieta nie ma w życiu lekko, jednak nie traci nic z wrodzonej wrażliwości i skłonności do poszukiwania piękna. A mogłaby. Matka, która od dzieciństwa wpędza ją w kompleksy, faworyzując starszą córkę, niedająca satysfakcji praca i mąż, który − szkoda gadać − bardziej interesuje się komputerem niż żoną… Żeby choć znalazł sobie jakąś sensowną pracę, ale nie! Los zesłał jej nieroba.

Kto by pomyślał, że ucieczkę od problemów i samotności znajdzie dopiero pod apetycznym pseudonimem? A Boguś? Cóż, może wcale nie był mężczyzną jej życia? W końcu Malinowa Trufla nie jest tylko bezduszną maszyną do pracy, a życie może być jeszcze takie interesujące…


Książka pod patronatem BookParadise
Patrycja Bomba


About Psiapsi

BookParadise to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy uwielbiają literacki świat, a także ochoczo spędzają czas grając w gry lub rozkoszują się oglądając filmy. U nas znajdziecie mnóstwo recenzji, ciekawe i kreatywne konkursy, a także wiele artykułów i ciekawostek. Portal tworzą wspaniali ludzie, którzy wkładają w swoją pracę mnóstwo pasji oraz energii.
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

1 komentarze:

  1. Opis brzmi ciekawie, zobaczymy jak realizacja;)
    https://slonecznastronazycia.wordpress.com/

    OdpowiedzUsuń