Książki erotyczne, które warto poznać.

Dziś przychodzę do Was z zestawieniem dziecięciu książek erotycznych, które moim zdaniem zasługują na poznanie i w większości są początkiem książkowych serii. Są to historie romatyczne, z nutką pikanterii, a także fabułą oraz scenami seksu, które tylko dodają zmysłowości całokształtowi. Nie brakuje w nich także humoru, a pióro autorek jest lekkie i przyjemne w odbiorze.
A Wy jakie książki dodalibyście do zestawienia?
Natalia ZaczkiewiczAbout BookParadise

BookParadise to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy uwielbiają literacki świat, a także ochoczo spędzają czas grając w gry lub rozkoszują się oglądając filmy. U nas znajdziecie mnóstwo recenzji, ciekawe i kreatywne konkursy, a także wiele artykułów i ciekawostek. Portal tworzą wspaniali ludzie, którzy wkładają w swoją pracę mnóstwo pasji oraz energii.
  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

5 komentarze:

 1. Książkę Stinger czytałam, czytałam, jest świetna. Pozostałe tytuły również mnie ciekawią.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej podobały mi się książki Vi Keeland. :) Czytałam Manwhore, ale jakoś mi się za bardzo nie spodobała. :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow. Bardzo przydatna lista. Niektóre z tych książek znam. Inne chętnie poznam.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Stinger" to świetna powieść. Czytałam również "Real", która była w porządku, ale bez szału oraz "Przypadkowe szczęście", którą wspominam pozytywnie, jak większość książek Glines, chociaż muszę przyznać, że zazwyczaj nie potrafię połączyć fabuły z okładką czy tytułem danej książki. Mieszają mi się ;P
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń