Tłumy gwiazd na uroczystej premierze "LISTÓW DO M. 3"

Film od piątku w kinach!Wczoraj (6 listopada) w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera komedii romantyczno-świątecznej „Listy do M. 3”. Oprócz licznie zebranych gwiazd tej produkcji, reżysera i grona twórców, na wydarzeniu tym pojawiło się wiele znakomitości świata kina, kultury i show-biznesu. Prezentujemy relację fotograficzną. „Listy od M. 3” wejdą do kin już w najbliższy piątek 10 listopada.


Fot. Michał Puchalski & Artur Perzanowski


O tym, że „Listy do M. 3” zbliżaj się do kin wiadomo już dawno, ale jeszcze nigdy nie były aż tak blisko! Już od najbliższego piątku (10 listopada) produkcja ta zagości na ekranach kin w całej Polsce, a wczoraj (6 listopada) odbyła się uroczysta premiera w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Pośród gości obecna była obsada najnowszej części komedii romantyczno-świątecznej: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Tomasz Karolak, Mateusz Winek, Katarzyna Zawadzka, Filip Pławiak, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Bartosz Obuchowicz, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Anna Matysiak, Weronika Wachowska, Nikodem Rozbicki i inni. Na scenie pojawił się także reżyser Tomasz Konecki w otoczeniu licznie zebranej ekipy twórców, dzięki której widzowie będą mogli obejrzeć trzecią część przygód swoich ulubionych bohaterów. Jednak gwiazdy „Listów do M. 3” to dopiero początek wielkiej wyliczanki znakomitości, które pojawiły się na czerwonym dywanie. Tłumnie zebrana publiczność mogła podziwiać wieczorowe kreacje takich gości jak: Piotr Starak i Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta i Cezary Pazura, Łukasz Palkowski i Kamila Kamińska, Viola Kołakowska, Monika Richardson, Piotr Stramowski, Marieta Żukowska, Hubert Urbański, Katarzyna Kolęda-Zalewska, Aleksandra Domańska, Piotr „Vienio” Więcławski, Remigiusz Mróz, Daria Widawska, Marcin Tyszka, Gosia Baczyńska, Macademian Girl, Lidia Kopania oraz Maciej Musiałowski. Nad całym wydarzeniem czuwał Marcin Prokop, który był gospodarzem uroczystej premiery. „Listy do M. 3” już od najbliższego piątku (10 listopada) w kinach w całej Polsce.
Fot. Michał Puchalski & Artur Perzanowski


Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i TestosteronListy do M. 3 znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.


Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.


Film Listy do M. 3 powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.


Listy do M. to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu Listy do M., w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

2 komentarze:

  1. Uwielbiam ten film, mam już rezerwację na piątek i mam nadzieję, że będzie równie dobry jak poprzednie części! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo możliwe, że mam jechać na ten film razem z klasą do kina, więc chyba muszę nadrobić 2 część :)

    OdpowiedzUsuń