"Powrót do Montauk" - Volker Schlöndorff [ZAPOWIEDŹ]
Jeden mężczyzna i dwie kobiety. Co ich łączy? Banalny trójkąt miłosny i krótkotrwałe pożądanie, a może skomplikowana relacja, która nie może mieć szczęśliwego zakończenia? On – dojrzały i popularny pisarz z niezamkniętą przeszłością, szukający odkupienia, rozdarty miłością do dwóch kobiet. One – namiętne, nieznające kompromisów w relacji, dwa silne i wyraziste żywioły – ogień i woda. Wszyscy pragną jednego – prawdziwego i czystego uczucia, jednak błędy z przeszłości i skrywane tajemnice, nie pozwalają im na zbliżenie się do tego ideału. Czy ich los się odmieni, czy wybory których dokonają dadzą im szczęście? Prosty film o trudnej, ale prawdziwej miłości.Premiera: 29.12.2017r.


Film pod patronatem BookParadisePatrycja Bomba


  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

3 komentarze:

 1. Może jestem jeszcze daleko w tyle, ale... wow, nie wiedziałam, że blogerzy też mogą być patronatami filmów! Ciekawa sprawa. No i gratuluję :D. Film jednak nie na moje gusta. Nie lubię trójkątów miłosnych, no i miłość średnio mnie przyciąga! Ale innym życzę miłego oglądania.
  #SadisticWriter

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko chwila... film na 29 listopada tego roku? Chodziło chyba o grudzień :o?
   #SadisticWriter

   Usuń
  2. Nasza strona dostała możliwość objęcia patronatem kilka filmów w drugim półroczu i niezmiernie cieszymy się z tego powodu, ponieważ są to pozycje bardzo intrygujące. Jeśli kiedyś zmienisz zdanie i będziesz miała ochotę oglądnąć film z tego gatunku, to serdecznie polecam!
   No i bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi jeśli chodzi o datę. Oczywiście, że premiera jest w grudniu! Gapa ze mnie :D

   Usuń