"Czarodzieje Hateway" - Marek Bartłomiej Cabak [ZAPOWIEDŹ]

Już 20 lutego swoją premierę będzie miała książka autorstwa Marka Bartłomieja Cabaka ,,Czarodzieje Hateway" od wydawnictwa Wieża Czarnoksiężnika!  
Demetriusz Hateway jest zwykłym studentem medycyny ze Szczecina, dopóki jego życiem nie wstrząsa ciąg niezwykłych zdarzeń. Niespodziewana śmierć ojca w wypadku samochodowym sprawia, że na jaw wychodzą długo skrywane sekrety rodziny, ujawniają się jej starzy wrogowie, a chłopaka zaczynają nawiedzać zjawiska coraz bardziej nadprzyrodzone.

Wkrótce okazuje się, że Demetriusz należy do starego rodu czarodziejów, choć dotąd trzymano to przed nim w tajemnicy. Przytłoczony nowymi okolicznościami musi rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia, okiełznać rodzące się w nim magiczne moce i ocalić życie nestorce rodu – swojej babci Adelajdzie – która zapada w śpiączkę po nieudanym zamachu na nią.

Czasu ma niewiele, a stawka jest wysoka – jeśli zawiedzie, straci wszystko, łącznie ze spadkiem po rodzicach, samymi rodzicami, a nawet nowoodkrytymi magicznymi zdolnościami.

Pełna niespodziewanych zwrotów akcji i zaskakujących rozwiązań historia, w której szaleństwo szczecińskiej codzienności przenika się z prozą życia czarowników i magicznych istot z odległych krain.Książka pod patronatem BookParadise 


Patrycja Bomba 


  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

3 komentarze:

 1. Okładka może i ładna, opis może i ciekawy. Autora nie znam, za fantastyką nie przepadam, więc czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także czekam na recenzję. Jestem ciekawa Waszej, bo Wiolety z Subiektywnie już znam i bardzo mnie przekonuje, aby przeczytać tę pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy, kiedy recenzja?

  OdpowiedzUsuń