Milion sprzedanych egzemplarzy na świecie. Autor „Kobiety w oknie” w Polsce!

Pobierz obrazki
Autor najpopularniejszego thrillera roku w Polsce! Już w maju przyjedzie do Polski autor światowego hitu – powieści „Kobieta w oknie” – A.J. Finn. Jego debiut szturmem zdobył listy bestsellerów. W ciągu dwóch miesięcy od premiery na świecie sprzedało się ponad 1 000 000 egzemplarzy, a powieść nadal okupuje listy bestsellerów. „Kobieta w oknie” jako pierwszy debiut od lat trafiła też na #1 listy „New York Timesa”. W Polsce od dnia premiery sprzedało się już 100 000 egzemplarzy.

A.J. Finn przez lata zmagał się z ciężką depresją i innymi problemami psychicznymi. Niszczyły one wszelakie aspekty jego życia – studia, pracę, związki… W końcu w 2015 roku został prawidłowo zdiagnozowany (zaburzenia afektywne dwubiegunowe) i podjął efektywne leczenie. 1,5 miesiąca później zaczął pisać „Kobietę w oknie”, powieść, w której bohaterka również zmaga się z zaburzeniami. Powieść stała się elementem terapii, a następnie zamieniła się w jeden z najgorętszych hitów sezonu. Jednym słowem: sukces.

Program pobytu A.J. Finna jest napięty. Będzie uczestniczył w Warszawskich Targach Książki oraz w Festiwalu Apostrof (Warszawa i Katowice). 
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz