Kieszonkowiec angielski "Remember & Forget"

Kieszonkowce to zdecydowanie coś nowego na rynku. Kiedy zobaczyłam nową formę nauki, którą można połączyć z zabawą, wiedziałam, że muszę przetestować grę.

Kieszonkowce to gra karciana, która przeznaczona jest dla dzieci w wieki 9+. Gra zapewnia nie tylko ciekawą formę zajęcia wolnego czasu, ale także pozwala nauczyć się dzieciom przydatnych słówek, dzięki którym ich angielski stanie się lepszy.


Na początku postanowiłam sięgnąć po grę z czasownikami, bowiem najbardziej mnie zainteresowała. Muszę przyznać, że gra jest naprawdę świetne wykonana. Dzieci grając w grę uczą się przeciwnych znaczeń takich jak To buy? To sell! To put on? To take off! Świetnym dopełnieniem jest obrazowanie danych czynności. Każda karta zawiera rysunek adekwatny do opisanego czasownika.

Dzięki kartom możemy nauczyć się aż 53 czasowników w bardzo krótkim czasie. Myślę, że taka forma nauki jest dla dzieci najlepsza, bowiem łączą przyjemne z pożytecznym i chętnie grają w karciankę. Plusem jest, iż w grę może grać 2-8 osób, a więc dzieci mogą uczyć się ze sporą grupą przyjaciół.

Karty mają standardowy rozmiar, a więc można łatwo je zabrać w dowolne miejsce, a nawet dać dziecku, aby wzięło do szkoły i w wolnych chwilach "zabijało czas" grając.

Dodatkowym atutem jest dołączona karta z tłumaczeniem słówek. I chociaż słówka są bardzo proste i nawet dzięki obrazkom jesteśmy w stanie je zrozumieć, to jednak w razie problemów mamy dołączoną pomoc.

Zachęcam do zakupienia Kieszkonkowców wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci umiały język angielski. Gwarantuję Wam, że Wasze pociechy będą zadowolone i Wy podszkolicie swój angielski razem z nimi.


Za możliwość przeczytania dziękuję Edgard.
Natalia Zaczkiewicz
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz