"Słowiańskie siedlisko" - Monika Rzepiela [ZAPOWIEDŹ]

Autorka Monika Rzepiela znana jest ze swojego zamiłowania do polskiej tradycji. W jej poprzednich  książkach przewijają się dawne obrzędy i zwyczaje. Nie inaczej będzie tym razem! Już 03.07.2018r. swoją premierę będzie miało "Słowiańskie siedlisko".
Rok 966. W osadzie Polana wciąż żyje się według pradawnych pogańskich zwyczajów. Matka puszcza karmi, odziewa i chroni ludzi.Dni oraz pory roku naznaczają ich dolę odwiecznym rytmem pracy i odpoczynku, a bogowie czuwają. Dwie siostry – Rzepka i Dziewanna – zakochują się w Dobromirze, mężnym woju z książęcej drużyny. Jedna z nich zwraca się po pomoc do szeptuchy, ale czy ziołami i magią można zdobyć miłość? Mieszkańcy pogańskiej kniei wiodą proste życie, lecz okrutny los o nich nie zapomina.Tymczasem Mieszko I, mąż czeskiej księżniczki Dobrawy, przyjmuje chrzest święty. Władca sprzymierza się z chrześcijańskim światem dla dobra i spokoju poddanych. To niesie za sobą dalekosiężne skutki.Przygoda, miłość, historia i czas wielkiej zmiany – to wszystko w nowej powieści z cyklu Saga Polska. Tym razem autorka zaprasza Czytelników do pogańskiej Polski u progu przyjęcia nowej wiary.PREMIERA 03.07.2018r.
Wydawnictwo Szara Godzina

Czytelnicy naszego portalu mieli okazję poznać autorkę bliżej, za sprawą wywiadu udzielonego nam  w ubiegłym roku. Zapraszam do lektury - Wywiad z Moniką Rzepielą .

Książka pod patronatem BookParadise


    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz