"Królewski zdrajca" – Jeff Wheeler [ZAPOWIEDŹ]

Pamiętacie Owena Kiskaddona i jego zwiariowaną historię pełną zdrad, intryg, trucizn i króla tyrana, która jak na razie doczekała się dwóch wspaniałych tomów? Z cierpliwością czekaliście na kolejny tom tak samo jak ja? Niedługo nasze męki przybierające postać rozpaczy względem Evie i Owena (przynajmniej u mnie) i ich dalszych losów, zostaną skrócone i wreszcie (!) będziemy mogli dowiedzieć się, co będzie dalej, bo Wydawnictwo Jaguar dokładnie za dwa tygodnie wyda trzecią część z serii o Królewskim Źródle. I coś czuję, że kolejny tom może okazać się jeszcze lepszy od poprzednich. A to nie lada wyzwanie!

Owen Kiskaddon – lord Ceredigionu i diuk Marchii Zachodniej – z lękliwego chłopca stał się wysokim rangą oficerem na dworze króla-regenta, Severna Argentine’a. Nadal służy nieobliczalnemu, opętanemu żądzą władzy tyranowi, w duchu marzy jednak o pozbawieniu go tronu. Gdy nadarza się okazja, Owen bierze sprawy w swoje ręce, a u jego boku staje nieoczekiwanie piękna sojuszniczka... Czy wspólnie uda im się pokonać Severna Argentine’a i przywrócić pokój w Królewskim Źródle? A może chaos zwycięży miłość i ziemia spłynie krwią niewinnych ofiar?


PREMIERA: 05.09.2018r.

Książka pod patronatem BookParadise.

Klaudia Korytkowska

About Bloody Mary

BookParadise to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy uwielbiają literacki świat, a także ochoczo spędzają czas grając w gry lub rozkoszują się oglądając filmy. U nas znajdziecie mnóstwo recenzji, ciekawe i kreatywne konkursy, a także wiele artykułów i ciekawostek. Portal tworzą wspaniali ludzie, którzy wkładają w swoją pracę mnóstwo pasji oraz energii.
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz