"Kulti" - Mariana Zapata [ZAPOWIEDŹ]

Mariana Zapata to niezwykle ceniona na całym świecie autorka. W końcu i my możemy ją poznać! Już nie mogę się doczekać, kiedy wezmę do rąk papierową wersję "Kulti"! Wydawnictwo NieZwykłe przygotowało dla nas coś naprawdę extra! Nie wiem, jak jest u Was, ale moje emocje po mundialu nadal jeszcze nie opadły, więc niecierpliwie wyczekuję tej pełnej sportu powieści! 
„Wierz mi, miałam ochotę walnąć cię raz czy dwa… albo pięć”.
Gdy mężczyzna, którego uwielbiałaś będąc dzieckiem zostaje twoim trenerem, spodziewasz się, że okaże się to najwspanialszą rzeczą, jaka przytrafiła ci się w życiu. Słowo klucz: spodziewasz się.
Wystarczył tydzień, by dwudziestosiedmioletnia Sal Casillas zaczęła się zastanawiać, co właściwie widziała w międzynarodowej ikonie piłki nożnej – dlaczego miała jego plakaty na ścianach i nawet wyobrażała sobie, że za niego wyjdzie i spłodzi z nim małych superpiłkarzyków? Sal wiele lat temu doszła do siebie po najgorszym „nie-zerwaniu” w historii zmyślonych związków, z mężczyzną, który nie wiedział nawet o jej istnieniu. Nie jest więc przygotowana na nową wersję Reinera Kultiego, trenującego jej drużynę: cichy i zamknięty w sobie jest tylko cieniem wybuchowego, pełnego pasji mężczyzny, którym kiedyś był. Nic nie mogło przygotować jej na spotkanie z nim. Ani na mordercze skłonności, które w niej wzbudził.
„Sal, proszę, nie zmuszaj mnie, żebym odwiedzała cię w więzieniu. Nie do twarzy ci w pomarańczowym”.
To będzie najdłuższy sezon w jej życiu.

PREMIERA 14.08.2018r.
Wydawnictwo NieZwykłe

Książka pod patronatem BookParadise

Julia Komorska

    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

1 komentarze:

  1. Nie jestem przekonana, czy to książka dla mnie:) Niemniej jednak do premiery jeszcze się nad nią zastanowię.
    Pozdrawiam, Justyna z http://livingbooksx.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń