"Pełnia życia" - Andy Serkis

Młody, pełen życia mężczyzna nagle zostaje sparaliżowany. Jego życie w jednym momencie traci wartość. Jednak on mimo przeciwności losu nie poddaje się i walczy z chorobą, aby móc cieszyć się życiem i to pełną piersią.

Kiedy tylko zobaczyłam zwiastun "Pełni życia", wiedziałam, że muszę poznać ten film, bowiem jego historia niesamowicie mocno mnie zaintrygowała. Byłam ciekawa wykonania całości, ponieważ pomysł na ekranizację był naprawdę dobry.

Historia spodobała się mi przede wszystkim dlatego, że ukazuje siłę, jaka drzemie w ludziach. Główny bohater jest dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych i wystarczy tylko chcieć osiągnąć sukces, aby zdobyć swój wymarzony cel.
Wyobraźcie sobie teraz, że nagle nie możecie chodzić i okazuje się, że jesteście poważnie chorzy, nie wolno Wam nawet wyjść poza mury szpitala, bo inaczej umrzecie. Co wtedy robicie? Robin, główny bohater nie poddaje się, walczy i jako pierwszy osiąga swoje marzenie, zdobywa cel, chociaż inni mówili, że jest szalony i umrze. A jednak z odpowiednim wsparciem mógł zdobyć szczyt.


I to właśnie jest piękne w tym filmie. Nie chodzi tylko o walkę, która jest tutaj ważna, ale także o miłość, szczerą i bardzo silną, taką, której nie jest w stanie zabić nawet choroba. Niesamowicie oglądało się sceny, w których były mocno odczuwalne uczucia, które łączyły głównych bohaterów.

Pomysł na ekranizację był naprawdę świetny i uważam, że został bardzo dobrze zrealizowany i w pełni przekazany widzom. Film pokazuje prawdziwe problemy i wartości, które są bardzo ważne w życiu. Uczy, że nie powinno się przejmować błahostkami, bo w życiu są o wiele gorsze rzeczy niż złamany paznokieć.

Ja miałam przyjemność oglądać film w wersji DVD. I muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z wykonania płyty. Ogromnym plusem jest możliwość obejrzenia zwiastuna, a także wyboru lektora i napisów. Na wielu płytach brakuje mi tego elementu, a tutaj jest i jestem uradowana, bowiem uwielbiam oglądać filmy w oryginalne z polskimi napisami.

Ocena: 7/10
Za możliwość obejrzenia filmu bardzo dziękuję Monolith Films.

https://www.monolith.pl/


Natalia Zaczkiewicz
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz