niePrzeczytane.pl - czyli najtańsza księgarnia internetowa!


Kupowanie książek, jest ogromną przyjemnością, która nam, czytelnikom, sprawia ogromną radość. Nie da się jednak ukryć, iż ceny książek względem naszych zarobków są bardzo wysokie. Ilu z nas marzy o ogromnej biblioteczce, stosie powieści do przeczytania, niezliczonych ilościach godzin spędzonych z naszymi własnymi, prywatnym książkami, od których będą uginać się regały? Wielu z nas nie lubi też pożyczać czytadeł, bo nie dość, że trzeba pamiętać o ich oddaniu, to jeszcze musimy uważać, aby nie wyrządzić na nich szkód. Nie ma to jak mieć swoje egzemplarze, prawda? Nie ma też przecież nic lepszego, jak widok ogromnej ilości powieści, które cieszą codziennie nasze oczy po przebudzeniu. Aż chce się żyć i wstawać z łóżka!

A czy znacie to uczucie, gdy wychodzi kolejna powieść Waszej ulubionej autorki, bardzo pragniecie ją mieć, zachwycacie się okładką, opisem, widzicie te wspaniałe zapowiedzi, ale czar pryska, bo przypominacie sobie, że nie możecie kupić tej książki za cenę okładkową, ponieważ macie mnóstwo innych wydatków? Wtedy z Waszej głowie powstaje pytanie „Skąd wziąć pieniądze na wymarzoną powieść?”. I z pomocą przychodzi nam księgarnia niePrzeczytane.pl, w której nowości wydawnicze są nawet do 50% tańsze! Nie można trafić lepiej, prawda? I chociaż konkurencja na rynku jest przeogromna, to tej księgarni nikt nie jest w stanie pokonać. 

niePrzeczytane.pl to zapewne najtańsza księgarnia internetowa w Polsce, która oferuje czytelnikom bogatą ofertę wydawniczą zarówno książkowych nowości, jak i pozycji trudno dostępnych. W najniższych cenach proponują nie tylko bestsellery, lecz także tytuły, które pojawiają się na stronie w przedsprzedaży. 

niePrzeczytane.pl oferuje również szeroki wybór sposobu dostawy. Dostawę możemy mieć już za mniej niż 5zł. Do wyboru jest Paczka w RUCHu, Poczta Polska, InPost czy też dostawa kurierem FedEx. Ogromną zaletą jest to, iż książki są zawsze dobrze zapakowane, przychodzą w stanie nienaruszonym i w krótkim czasie od daty złożenia zamówienia. A gdyby jednak dostawca zawinił i powieści podczas transportu uległyby małemu zniszczeniu, to z reklamacjami również nie ma najmniejszego problemu.
I oczywiście nie możemy zapomnieć o wspaniałych zakładkach, które dorzucane są do zamówienia. Każda z nich zawiera przezabawne sentencje, które w pełni oddają każdego czytelnika. Ja już mam pokaźny zestaw zakładek z Marianem i Stefanem.

Nie ma więc na co czekać i się zastanawiać. Lećcie do księgarni i kupujcie swoje wymarzone powieści. Ja już złożyłam zamówienie i jestem bardzo zadowolona z otrzymanego stosu książek. Czytania będę miała na co najmniej miesiąc, a za 15-cie nowości zapłaciłam tylko 24zł za sztukę. Polecam więc gorąco niePrzeczytane.pl    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz