"Tylko żywi mogą umrzeć" – D. B. Foryś [ZAPOWIEDŹ]

Znacie portal o nazwie wattpad"? Zbiorowisko opowiadaniach tych lepszych i tych gorszych, które albo zachwycają, albo powodują migrenowy ból głowy. Nagromadzenie tanich i płytkich fanfiction często przyćmiewa wspaniałe, dobrze napisane powieści, które lśnią niczym najdroższe diamenty w morzu podróbek.  I właśnie książka, która miała swoje początki na wyżej wymienionej stronie, zostanie wydana i będzie miała swoją premierę już za dwa tygodnie, czyli 30 listopada. Czy tylko ja jestem tak podekscytowana i nie mogę doczekać się owego dnia?

Mam na imię Tessa i, odkąd pamiętam, prowadzę podwójne życie. Jestem barmanką za dnia, za to nocami zamieniam się w żądną krwi łowczynię demonów.
Dlaczego to robię? Och, nie zrozumcie mnie źle, przecież nie wybrałam takiego zajęcia, ponieważ jest ekscytujące i bezpieczne, pieniądze też nie grały tutaj żadnej roli, nikt mi w końcu za to nie płaci.
Tropię i zabijam wyłącznie dlatego, że posiadam nad nimi niespotykaną przewagę: w połowie jestem jedną z nich...
PREMIERA: 30.11.2018r.

Książka pod patronatem BookParadise.


Klaudia Korytkowska
Udostępnij w Google Plus

About Bloody Mary

BookParadise to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy uwielbiają literacki świat, a także ochoczo spędzają czas grając w gry lub rozkoszują się oglądając filmy. U nas znajdziecie mnóstwo recenzji, ciekawe i kreatywne konkursy, a także wiele artykułów i ciekawostek. Portal tworzą wspaniali ludzie, którzy wkładają w swoją pracę mnóstwo pasji oraz energii.
  Blogger Komentarze
  Facebook Komentarze

2 komentarze:

 1. O, jestem niezwykle ciekawa. Miałam już przyjemność czytać książkę, która najpierw była publikowana na tym portalu i się nie zawiodłam. Ta książka intryguje - opisem, okładką, a przede wszystkim tytułem. Coś czuję, że przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie tytuł tej książki to coś, co zachęca potencjalnego czytelnika :D

   Usuń