"Zakochanie" - dodaj trochę pikanterii do swojego związku ;)


Od zawsze byłam ciekawa tych wszystkich gier dla par. Postanowiłam więc poznać jedną z nich i muszę przyznać, że trafiłam na wyjątkowo interesującą. Zdecydowanie jestem zadowolona z poznania "Zakochanie" i stwierdzam, że gra jest świetnym urozmaiceniem wieczoru spędzanego wspólnie z drugą połówką.

Jestem zadowolona z wydania i cieszę się, że nie ma tutaj dużo elementów, instrukcja jest krótka, zwięzła i na temat. Tak naprawdę znajdziecie tutaj jedynie karty, które podzielone są na kilka grup.
W zestawie jest 240 kart dla niej i dla niego:
- 60 kart z kategorii miłość,
- 60 kart z kategorii seks,
- 60 kart z kategorii namiętność,
- 60 kart z kategorii wiedza erotyczna.
Do tego znajdziecie kostkę oraz stojak na karty.
Wszystkie karty są ciekawe, jednak ja nie polubiłam tych z kategorii WIEDZA EROTYCZNA. Uważam, iż są zbędne i psują całą zabawę podczas grania, bo niektóre pytania były naprawdę trudne i nie wnosiły zabawy. Jedynie fajne były te intymne, do  których nie musimy mieć wiedzy naukowej. Zdecydowanie warto odłożyć je na bok, tak jak ja to zrobiłam i cieszyć się grą, która niewątpliwie wprowadzi trochę pikanterii do Waszego związku.

Pytania z miłości pozwalają poznać nam siebie wzajemnie lub też zobaczyć czy nasza druga połówka wie o nas szczegóły takie jak "Na jakim filmie zawsze płaczę?".
Kategoria seks pozwala poznać nam np. upodobania ukochanego lub ukochanej, możemy dowiedzieć się np. Co zupełnie nie kręci naszą połówkę podczas seksu?.
A namiętność jest zdecydowanie najciekawsza. Dzięki niej robi się naprawdę gorąco, bowiem musicie np. dotknąć językiem ust partnera/ki tak grzesznie jak tylko potraficie czy też pogłaskać tę część ciała u drugiej osoby, którą lubicie najbardziej. Jest naprawdę pikantnie, gdy do gry wchodzą karty namiętności. Gwarantuję Wam, że zabawa jest przednia.

Najlepsza zabawa jest wtedy, gdy jedno z Was wygra i do odebrania ma prezent, który zapisany jest na karcie. Gwarantuję Wam, że warto walczyć i starać się być zwycięzcą zabawy, chociaż nie oszukujmy się, każdy tutaj wygrywa coś dla siebie i nie ma przegranych. Po prostu jedna osoba dostaje mały gratis.

W grze mamy pewien element zaskakujący, który zdecydowanie spodoba się Waszej ukochanej osobie. Znajdują się tutaj karty z poleceniem... zrzucenia z siebie ubrań! Do tego potrzebna jest właśnie kostka, bowiem w zależności od ilości wyrzuconych kostek, ściągamy jedno, dwa lub trzy części naszego ubioru. No cóż, przy dobrych wiatrach możecie szybko zobaczyć swoją połówkę nago.

"Zakochanie" to świetna gra dla par, która przyniesie w związku odrobinę świeżości i pikanterii. Dobra rozrywka jest gwarantowana, a gra nie nudzi się po kilki rozgrywkach. Przyznać trzeba też, że świetnie sprawdzi się jako prezent na dzień zakochanych czy też rocznicę ślubu. Gwarantuję Wam, że obdarowani będą zadowoleni. Również ładne i kolorystyczne wydanie, które robi wrażenie i przyciąga uwagę, zasługuje na uznanie. Gra jest po prostu świetna!


Ocena: 8/10

Za grę dziękuję wydawnictwu Rebel.


Natalia Zaczkiewicz
    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz