Książkowe gadżety!

Czy macie w gronie najbliżej otaczających Was osób książkoholików? Czy zastanawialiście się, co podarować takiej osobie na prezent np. na urodziny? U mnie wiele razy musiałam się zastanawiać nad prezentem, bo jednak dawanie ciągle książek, nudzi się.

Ostatnio dostałam świetną koszulkę z napisem "Nie możesz kupić szczęścia, ale możesz kupić nową książkę, a to prawie to samo" i byłam nią zachwycona. Przyznać muszę, że ona w pełni mnie odzwierciedla i mam wymówkę, gdy na zły humor sprawuję sobie kolejną książkę. Koszulki z nadrukiem jako prezent dla czytelników, to świetny sposób na uszczęśliwienie drugiej osoby. I wiecie co? Dzięki temu, że dostałam tę koszulkę, już wiem, co podaruję wszystkim na święta, koszulki i kubki ze strony, z której ja dostałam koszulkę. Przede wszystkim zadowolona jestem z tego, że wykonana jest z bawełny i jest naprawdę przyjemna w dotyku i świetnie leży na ciele.

No właśnie, idą święta, niektórzy po drodze mają jeszcze urodziny i może nie wszyscy czytają u Was książki, ale czemu by nie zrobić wszystkim prezentu w postaci koszulki z zawodemkoszulki z napisem dla kobiet czy też koszulki jako prezent dla znajomego? Przejrzałam sobie ofertę sklepu i jest ogromny wybór. Mamy koszulkę dla blogerek, którą swoją droga uwielbiam, bo w końcu blogowanie to styl życia, koszulkę dla mężczyzny lubiącego czytać, koszulki z hobby, zawodem, a nawet torby, pościele, poduszki i kubki. Dla mnie jest to super sprawa, bo w jednym miejscu zrobię zakupy świąteczne i już nie będę musiała się głowić, co kupić.

    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz