"Przygody Świętego Mikołaja" - Frank A. Baum

Interaktywne książeczki dla dzieci są niesamowitą sprawą i jednocześnie genialną zabawą. W
związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia postanowiłam sprawdzić, co kryje w sobie książeczka "Przygody Świętego Mikołaja".

Przyznać muszę, że jestem miło zaskoczona wnętrzem tej bajki. Znajdziemy tutaj bardzo przyjemną historię z czarodziejskiego lasu, w którym poznajemy wróżki, gnomy, elfy, nimfy, przywódcę Ak. Razem z bohaterami znajdujemy w lesie oraz poznajemy Mikołaja, odkrywamy jego historię i dowiadujemy się, jak stał się Świętym Mikołajem, który obdarza dzieci prezentami.

Poznana bajka jest nie tylko przyjemna, ale także bardzo ciekawa. Podczas czytania najmłodsi mają okazję dopasowywać dźwięki do obrazków. Znajdują się tutaj odgłosy sań czy też szum lasu. Łącznie jest sześć różnych dźwięków, które świetnie urozmaicają poznawanie historii.

Ogromnym atutem są również wielobarwne i ciepłe ilustracje. Przyznać trzeba, że całość jest naprawdę przyjemna dla oka. Ilustracje idealnie dopełniają całą historię. Książka ta zdecydowanie jest dopracowana graficznie i to pod każdym względem, od okładki do środa.

Oprawa jest twarda, solidna i zdecydowanie odporna na niedelikatne traktowanie czy też częste użytkowanie. Książeczka idealnie nada się dla najmłodszych dzieci, ale także dla tych nieco starszych. Na zbliżające się święta będzie to prezent idealny.

"Przygody Świętego Mikołaja" to bardzo fajna, interaktywna książeczka, z którą dzieci odbędą przyjemną i ciekawą podróż do czarodziejskiego lasu. Największą frajdę przynoszą jednak dźwięki, które dzieci mogą dopasować do historii. 

Zachęcam Was do zapoznania się z tą bajką i podarowania jej Waszym pociechom czy też obdarować innego brzdąca tą książeczką. Jestem przekonana, że każdy młody czytelnik będzie zadowolony, gdy pozna tę bajkę. 

Ocena: 10/10

Za możliwość przeczytanie dziękuję bardzo Wydawnictwo Wilga,

Natalia Zaczkiewicz


    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

1 komentarze: