"Czyste serce" - Jennifer L. Armentrout

Powracamy do losów Alex, Aidena i Setha. Ponownie mierzymy się z tajemniczymi mocami Apolionów, a także z wieloma przeciwnościami losu. Nie brakuje ogromu zaskoczeń, emocji oraz niebezpiecznych sytuacji.

Walka z Daimonami to coś, co w tej książce uwielbiam i dzięki czemu się wyróżnia. Każda bitwa przynosi ogrom emocji i tutaj również tak było. Nie brakowało tych wesołych scen, ale także mamy tutaj do czynienia ze smutkiem, żalem i łzami.

Bardzo podoba mi się dawkowanie tajemnic i ich stopniowe odkrywanie, a także zaskakiwanie czytelnika nieoczekiwanymi sytuacjami. Moment, w którym pojawiły się furie wprawił mnie w osłupienie, naprawdę. Ta walka, emocje, rozwój wydarzeń, coś niesamowitego po prostu.

Pazur i charakter Alex w dalszym ciągu ogromnie mi się podobają. Uwielbiam tę dziewczynę, naprawdę! Jej cięte riposty doprowadzają mnie do łez śmiechu, a pewność siebie i mocny charakter nadają książce wyrazistości.

Ubolewam nad wątkiem miłosnym Alex i Aidena, mam nadzieję, że w przyszłości dorosną do poważnych decyzji i ich sytuacja diametralnie się zmieni. Szkoda mi ich obojga i to bardzo, a ich wzajemne cierpienie mnie smuci.

Seth jest pozytywnym chłopakiem i lubię jego utarczki z Aidenem, jednak jest w nim coś czego nie potrafię odkryć. Widać, że jest bardzo tajemniczy i jestem ciekawa, jak zostanie to rozwinięte. Uwielbiam w nim pewność siebie i bycie cwaniakiem, bo pod tą fasadą kryje się ciepły chłopak, a przynajmniej tak mi się wydaje.

"Czyste serce" to kolejna świetna powieść, która wyszła spod pióra Jennifer L. Armentrout, które swoją drogą jest lekkie i bardzo przyjemne w odbiorze. Autorka po raz kolejny nie zawiodła mnie i pokazała, że zdecydowanie warto sięgać po jej książki i je poznawać. Seria "Covenant" zapowiada się naprawdę świetnie i mam nadzieję, że kolejne tomy mnie nie zawiodą.

Pozostaje mi więc jedynie zachęcić Was do poznania całej serii, bo uważam, że zdecydowanie warto ją poznać. Znajdziecie tutaj mnóstwo akcji i jej zwrotów, złożoną fabułę, wiele tajemnic, a książka z pewnością przyniesie Wam mnóstwo frajdy podczas czytania i nie będziecie mogli oderwać się od niej.

Ocena: 10/10


Za możliwość przeczytania dziękuję bardzo Wydawnictwo Filia.

Natalia Zaczkiewicz

    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz