"Harry Potter: Hogwarts Battle" - Rebel

Jestem pewna, że miłośników Harry'ego Pottera tutaj nie brakuje. Pragnę więc przedstawić Wam

niesamowitą grę, jaką jest "Harry Potter: Hogwarts Battle". Ja jestem nią oczarowana!

W skład gry wchodzą:
- 7 pudełek ze scenariuszami
- 7 instrukcji do scenariuszy
- 9 kart rozdzielających
- 8 znaczników mroku
- 35 żetonów ataku
- 25 żetonów wpływu
- 4 planszetki graczy
- plansza
- żetony zdrowia
- 4 kości domów
- karty

Jako wielka fanka Harry'ego Pottera jestem oczarowana poznaną grą, nie tylko pod kątem wizualnym, ale także rozgrywki, która jest świetna i przynosi sporo zabawy, zwłaszcza tym, którzy uwielbiają magiczny świat wykreowany przez Rowling. Harry Potter wymiata, definitywnie! Spotkałam już wiele gier, zachwycałam się nimi, jednak "Bitwa o Hogwart" wygrywa z każdą z nich. Jestem zauroczona wykonaniem całości i pomysłem na rozgrywkę.
Na uznanie zasługuje solidne wykonanie gry. Mamy tutaj niesamowite karty oraz piękną planszę. Nasycenie barwami w kartach jest mocne, przeważają głównie ciemne barwy, niemniej jednak są przyjazne dla oka i na żywo wyglądają naprawdę przepięknie. Przyznam, że jestem zauroczona poznaną grą. Myślałam, że już żadna gra mnie nie zaskoczy, a jednak się pomyliłam. 

"Harry Potter: Hogwarts Battle" to gra, która zapewnia sporo rozrywki. Możecie grać w nią w 2-4 osoby, a więc idealnie sprawdzi się do gry w rodzinne wieczory czy też na spotkaniu ze znajomymi, którzy tak jak Wy lubią planszówki. Dużą zaleta jest w miarę krótki czas grania, bo tylko 30-60 minut i niski wiek, od którego można grać. Bardzo podoba mi się pomysł na rozrywkę i możliwość przeniesienia się do Hogwartu. 

Gra ma właściwie same zalety, nie widzę w niej żadnych minusów. Zdecydowanie największym plusem jest dynamiczna rozgrywka, która nie nudzi się szybko i z przyjemnością wraca się do gry. Zawdzięczamy to załączonym scenariuszom w ilości sztuk 7. "Bitwa o Hogwart" to przyjemna gra, która pozwala oderwać się chociaż na trochę od rzeczywistości i pomaga przenieść się do tak lubianego magicznego świata.

    Blogger Komentarze
    Facebook Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz